Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor vettetek babátoknak...

Mikor vettetek babátoknak fogzássegítőt és mi volt az? Segített?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
4,5 hósan,Dentinox,ez segített!
2012. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt, mikor megvettük az ilyet: [link]

Annyira még nem jön a foga, de szereti rágcsálni. :)

2012. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dentinoxot én is vettem, de azt naponta max. 3× használhatjuk. A lányom pedig volt, hogy egész nap szenvedett.

Végül vettem Dologélt, amit egész nap lehet használni kis mennyiségben. Semmi baja nem volt a lányomnak :]]


Egyébként áldom az ilyen "szereket"!!!

2012. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kíváncsicska ***** válasza:
Mi vettünk dentinoxot Cumit ami fogzás idejére van mam rágókát ami úgy néz ki mint a boxolók fogvédője fogó résszel egybekötve chamomilla 15 ch.Most lesz 4 hónapos a lányom jövő héten de már most szenved.Ezek közül igazán egyik sem vált be (dentinoxot nem szívesen használom a lidokain tartalma miatt azt csak a legvégső esetben).Inkább Nurofennel kenem be a fogínyét.Eddig bevált.
2012. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Irén24 ***** válasza:
A nurofen is jo az ínnyre?lányom 14 hos de 2 fogavan csak jön már neki kicsit púpos az ínye de ki jöhetne már:)
2012. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!