Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akinek a babája nem volt...

Akinek a babája nem volt hajlandó nyitni a száját, hogy kente be az ínyét?

Figyelt kérdés
9 hós a kislányom, most jön az első foga. EGy hete nyűgös, a tápszeren kívül alig akar enni valamit. Inni sem hajlandó,pohárból sem. Eddig átaludta az éjszakát,most ébred éjjel többször sírva. Eddig kenegettem neki Dentinox-szal,de 2 napja nem engedi,zárja a száját,ordít,ha meglátja tubust. Kenjem a rágókájára? Gyümit és főzeléket alig akar enni, viszont ha kölesgolyót adok neki,abból megenne tizet is. Remélem átmeneti állapot lesz...

2012. márc. 20. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan...

A Dentinox egyébként nagyon jó, nekem a bölcsességfogamra adták :), és tényleg azonnal hat. Viszont nagyon fáj, amíg odakened, ezért nem nyitja ki a száját. A rágóka szerintem nem jó megoldás, mert előbb lenyalja, nem fog az ínyére jutni, és csak helyileg hat. Esetleg próbálj egy kevés Nurofent adni neki, és ha nem nyitja ki a száját, ne kenegesd. Nurofent már eleve lefekvés előtt is adhatsz, akkor nem ébred majd fel.

2012. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem Panadol Baby van itthon,még bontatlan. Az ugyanúgy jó,mint a Nurofen,vagy vegyek? :)
2012. márc. 20. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
osanitot es kamillagolyot probaltal? a fiamnak 3 hosan jott ki az elso foga (pontosabban az elso 3), es egy eves korara 16 foga volt, az osanit+kamillagolyo kombo jott be nekunk nagyon,más nem
2012. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Még nem is hallottam róla! Patikában lehet kapni? Hol lehet beszerezni?
2012. márc. 21. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

a kamillagolyot patikaban, az osanitot netrol, mert mo-n nem lehet kapni, vateran a legolcsobb, 800 ft, es az eleg is volt. az is homeos bogyo, kamillan kivul meg van benne vmi kalciumos meg magneziumos ha jol emlexem. felvaltva adtam neki

varj, rakeresek


Osanit

Osanit


Fogzási problémák esetén javasolt kisbabáknál. Csökkenti a feszült érzést, a fájdalmat, lázat, hasmenést, alvási zavarokat.


Javasolt adagja: negyedóránként 8 golyócska a baba nyelve alá


100 g golyócska összetevöje:


Xylit hipromellozzal, Magnesium phosphoricum C6, 8g Calcium carbonicum 'Hahnemanni' C8, 8g Ferrum phosphoricum C8, 8g Chamomilla D6, 38g Calcium phosphoricum D12, 38g


hivatalos boltokban 2000 ( [link]


[link] ezt talaltam meg

2012. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. márc. 23. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!