Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit eszik a babád, amikor fogzik?

Mit eszik a babád, amikor fogzik?

Figyelt kérdés
9 hós a lánykám. Elutasítja a gyümölcsöt és a főzeléket. Mit adjak neki. Joghurtot nem szereti. A gyümit tejpéppel sem kéri. Csak a tápszert enné. A teát sem fogadja el,amint meglátja az üveget ordít. :(

2012. márc. 20. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor adj neki tápszert...majd elmúlik, aztán visszajön az étvágya.Azért persze kínálgasd minden étkezésnél, de ha nem kéri ne erőltesd az ételt.

Kisfiam ugyan úgy evett mindent fogzáskor, csak brutál keveset...volt, hogy konkrétan 2 szem rizs, meg egy falat husi volt az ebédje, nem volt hajlandó többet enni.Aztán 1-2 hét alatt visszaállt.

2012. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Disi ***** válasza:
Nálunk is egy telt el a múlt hét, nem nagyon akart szilárdat enni, csak a tápszert, pár falat után elutasított mindent. Én adtam neki bulátát vagy kenyeret rágcsálni. Az én babómnak most kezd visszajönni az étvágya. Szerintem hagyd rá, mást úgy sem tudsz tenni, majd elmúlik, szegénykéknek ez nem könnyű. Remélem amúgy nem viseli meg a fogzás.
2012. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor erősen fájt a foga és nem volt étvágya, akkor azt adtam neki épp amit hajlandó volt elfogadni. Ha az tápszer volt, akkor azt. De volt hogy inni nem akart, csak rágcsálni. Akkor meg kenyérhéjat, kekszet kapott. Gondolom a rágás enyhítette a fájdalmát.
2012. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pufi,buláta,kölesgolyó...ezek mennek. De tegnap óta teát sem iszik. A védőnő azt mondta,elég az a víz neki folyadékként,amiből a tápszert csinálom neki. Szóval a tápszert megissza cumisüvegből,de a teát nem,amit eddig szeretett. Főzeléket megint elutasította pár falat után.

Köszönöm,akkor kivárom,amíg javul a helyzet. :)

2012. márc. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!