Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt semmit nem...

Fogzás miatt semmit nem iszik, semmilyen módon a 9 hónaposom?

Figyelt kérdés
Csak a tápszert hajlandó meginni,még szerencse,mert így legalább megy be folyadék. Se szívószállal,se pohárból, nem iszik sem teát,sem vizet. Cumisüvegből a tápszert megissza,de a teát elutasítja. 2 fogzási hullám között ugyanúgy iszik,mint egyébként. Most jön neki az alsó és a felső 2 egyszerre. Még nem törtek át.

2012. ápr. 6. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Abban nem tudok segíteni hogy mivel és hogyan itasd de mindenképpen vegyél neki borostyán nyakláncot.

Hihetetlen, de jelentősen csökkenti a fogzás okozta fájdalmakat.

Ásványboltban biztosan kapsz. Jobbulást nektek!

2012. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Nyakláncot nem vettem neki még,nem nagyon hiszek benne. Dologél,Dentinox van,de nem mindig engedi bekenni. Homeós bogyókból melyik van fogzásra? Tudja valaki?

2012. ápr. 6. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Homeós bogyót nem ismerem annyira (talán chamomilla vulgaris, ha jól írom, nekünk nem használt), de ha ennyire szenved, estére nyugodtam adhatsz neki nurofent vagy panadol baby-t. Ha 3-4este kapja, az még belefér. NEm szokik rá, és legalább nyugodtan tud pihenni éjjel.
2012. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi...

Éjjel párszor felsír,de nem mondanám,h vészes. Ha rosszabbra fordul,majd adok neki Nurofent. Egyébként Panadol Baby van itthon. Az nem jó?

2012. ápr. 6. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a Panadol Baby is használ, elvégre babáknak van fájdalomra! ;)
2012. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. ápr. 8. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Camomilla Ch 15 a fogzáskor kevés vízben feloldva mert még baba. A nyaklánctól max. megfullad egy óvatlan pillanatban, semmire nem jó! A Nurofenes adagólóval szoktam anno benyomni a folyadékot a szájába, ez nálunk bevállt. Kitartást kívánok!
2012. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy a láncnak köszönhető vagy a homeós szereknek, nálunk most jön a második fog és enyhék a tünetek.

A Chamomilla csak annak használ, akinek alkati szere. Vannak komplex szerek, mint pl. az Osanit és Difoss, ezek elvileg mindenkinék hatnak , nálunk a második-harmadik adag után vége lett a nyűgösségnek. Éjszakára adtam Viburcol kúpot is, egyszer sem sírt fel.

2012. ápr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2012. ápr. 9. 08:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi nem vált be a fent felsoroltakoból, pedig már rutinos vagyok. Az én fiam sem ivott, a tápszert is csak alig max 50gr evett meg, ne aggódj, helyre fog rázódni minden, ha annyit kér annyit kér, nagyon sokat tenni ugysem tudsz. Kibújik a fog és napról napra jobb lesz minden.

Amit én ajánlani tudok az a gyógyszertári ecsetelő fogzásra: Suspensio Anestethica a lejobb amivel eddig találkoztam.

2012. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!