Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit tegyek, hogy igyon a babám?

Mit tegyek, hogy igyon a babám?

Figyelt kérdés
Fogzik,és azóta nem hajlandó inni. 1 hét múlva 10 hós,még egy foga sincs. Amióta beduzzadt az ínye,nem hajlandó inni,se vizet,se teát. 3 féle Hippes teánk van,egyiket sem issza. Próbáltam pohárból, szívószállal,de nem. Ezért most uzsira is tápszert adok neki,mert azt megissza cumisüvegből,de a teás cumisüveget meglátja,már sír. Az én bögrémből kortyolgatná az én teámat,de azt nem adhatom neki. Szerintetek mit próbáljak ki még?

2012. ápr. 14. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A pickwick-nek van a csipkebogyó hibiszkusszal elnevezésű teája, azt ihatja. Csinálj magadnak olyat, azt töltsd a bögrédbe, és abból itasd.

Az én fiam is nagyon rossz ivó, ilyenkor minden létező trükköt igyekszem bevetni.

Ja és ha szereti, sok gyümölcsöt adj neki, abban is rengeteg a folyadék.

2012. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Milupa málnás teája jött be. Addig semmilyen teát nem volt hajlandó meginni. Esetleg kipróbálhatjátok azt is, hátha szereti.
2012. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbáljuk...
2012. ápr. 14. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát adj neki a bögrédben az ő teájából :)
2012. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!