Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Aki babájának későn jött az...

Aki babájának későn jött az első foga az mikor volt?

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos, még nics foga. Akinek későn jött nagyon megviselte? Lehet hogy egyszerre több is fog jönni?
2013. aug. 4. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

14 hónapos volt a lányom, amikor az első kibújt, aztán 2 hetente jött 2 fog egyszerre, megviselte, igen

fogzásos időben semmi nem segített, csak a Nurofen, pedig próbáltunk mindent, nem akartuk gyógyszerezni, de enélkül végigüvöltötte az éjszakát szegény még a kezünkben is, pedig felváltva járkáltunk vele

2013. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az en fiamnak 9 honaposan jött ki az elsö foga, 2 eves korara viszont megvolt mind.Nem volt veszes a fogazsas, legalabbis ahoz kepest amiket hallottam.
2013. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is gyerekkoromban elmúltam 1 éves mire kibújt az első fogam :)
2013. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 4. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

10 hónaposan jött az első foga, rá pár napra látszódott mellett, hogy jön a második is majd. most 10 és fél hónapos és már mindkét alsó fogacska egyértelműen kint van. A megelőző időszak volt nagyon durva a fiamnál periodikusan: havi egy hét fogzással telik, de azok a hetek nagyon durvák alvás szempontjából, napközbe is nyűgösebb olyankor. Mikor kijöttek a fogai végre nyugodt éjszakáink lettek :) Max 1-2-szer kelek csak hozzá 2 hete, pedig előtte volt, hogy óránként, fél óránként felsírt vigasztalhatatlanul.

Teljesen gyerekfüggő, kinél hogyan jönnek a fogacskák. Én pl a családtól mindenhonnan azt hallom, hogy sehol senkinek nem volt észrevehető a fogacska, csak mindig egyre több fognál kopogott etetéskor a kanál...hát az én babám bőven megszenvedi őket.

2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyerekem 10 hónaposan kezdett fogzani, egyáltalán nem viselte meg. Kibújt az első, aztán volt olyan, hogy egyszerre több jött. Viszont ilyen a kicsinek is volt, pedig neki 4 hósan bújt ki az első foga.
2013. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!