Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam feneke és zacsija...

Kisfiam feneke és zacsija környéke nagyon csúnya, piros kiütéses. Szerintem a fogzástól. Mivel kenhetném neki amitől jobb lehet-?

Figyelt kérdés
Neogranormonnal kenem, általában beválik, de most....az sem segít.
2013. szept. 29. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sudocrem
2013. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kislányomnak mindig a gyógyszertári popsikrémet használtuk ( soha nem volt kiütése, még piros sem colt a popsija), egyszer elfogyott, nem volt receptünk, így vettem egy sudocremet - eleinte úgy tűnt jó, de aztán nagyon csúnyán voros és kiütéses lett ( fog miatt gondolom) , amire a sudocrem semmit sem használt, irattam fel popsikrémet, s az 3-4 nap alatt rendbehozta, azóta csak ezt használjuk megint, kijött sok fogacska, de semmi pirosság.... esetleg próbáljátok ki, ha eddig nem tettétek.
2013. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mi is gyógyszertárit használunk de azért van itthon sudocrem is ha kellene :) tényleg jó a gyógyszertári és nem méregdrága mint némelyik használhatatlan popsikrém :) egyes voltam
2013. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a gyógyszertári?
2013. szept. 29. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk éppen most volt ugyanez, csak nekem kislányom van és mint utóbb kiderült, a pelenka okozta. A doktornő a Lukács-féle kék kenőcsöt javasolta (Budapesten az Oktogon üzletházban lévő patikában vettem, mert kereskedelmi forgalomban nem kapható). A lényeg, hogy nagyon bevált! Csak javasolni tudom Neked is.
2013. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pelenkára én is gondoltam, másmilyet adok alá 2 napja, de ugyanolyan.
2013. szept. 29. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is gyogyszertarit hasznalunk teljesen jo, vagy ami meg bevalt a borporaxos kenocs. Kifejezetten pirosodasra van. Mar most az arara nem emlekszem pontosan de max 5-600ft.
2013. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk az Alsol kenőcs vált be. ez nagyon hamar segít, én ilyen esetekben jó vastagon kenem be, reggelre már sokkal szebb szokott lenni a bőre.


[link]

2013. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lues ***** válasza:
100%
Én a Bepanthenre esküszöm, mi azt használjuk az elejétől kezdve. Gyönyörű a popsija és a zacsija is. :) Bár az ára... 100g-os 2400Ft körül van, de sokáig elég. Nem kell vastagon kenni és jól kenhető.
2013. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk a gyógyszertÁri 600 ft/2db.a dokinénink írja fel :)
2013. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!