Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatti hőemelkedés...

Angyalka0007 kérdése:

Fogzás miatti hőemelkedés tartósan?

Figyelt kérdés
Fogzás miatt hetekig is lehet hőemelkedése a babának? Egy hete kapta meg az 5 hónapos oltást, akkor szóltam a doktornőnek, hogy hőemelkedése van, megvizsgálta de azt mondta egészséges, és még a foga sem jön. Ám azóta már vagy harmadszor mérek neki 38-38.2, ha ebből levonom az 5 tizededet, akkor is hőemelkedés. Elég nyűgös nappal is, éjjel is, a nyála ömlik, de nincs hasmenése. Most este 38.2 volt neki, így adtam kúpot. A kérdés a fogzás miatt lehet ilyen sokáig hőemelkedése?

2013. okt. 7. 21:52
 1/2 gabszem ***** válasza:
szerintem lehet bár nálunk nem volt. de látnod kéne ha jön a foga
2013. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A babaknal 37-37,5 normalis. Az meg nem hoemelkedes. Teha ha 38-bol levonsz 0,5-t, nincs laza neki. Ez egy normalis testho. Nekunk a 36,5 normalis, a babaknak meg a 37-37,5. Ne adj neki kupot. Ezt kulonben en is megjartam, es minden este kupoztam, HIABA! A doki mondta ezeket a dolgokat.

Nyala folyhat a fogzastol es nyugos is lehet, de ha nincs az inye bedagadva, akkor csak a fogcsirak helyezkednek.

2013. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!