Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásra kinek mi használt?

Fogzásra kinek mi használt?

Figyelt kérdés
17 hetesek vagyunk eddig szuper jó volt minden ..voltunk dokinál a héten és ő is megerősített,hogy nemsoká várható a fogacska kibújása.Kinek mi vált be? Eddig csak hűtőragokat használunk de szerencsétlen nagyon sokat sir. Tömködi az öklét,folyik a nyála megy a hasa látom rajta ,hogy szenved fáj neki.

2014. máj. 31. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Első fogaknál Dologél, utána Panadol fájdalomcsillapító a nehéz napokon.
2014. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia mi a Nurofenre esküszünk ,nagyon jó 6 éves a kisfiam 2 a lányom és csak ezt használjuk
2014. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
kenceficék nem értek semmit. Ha nem tudott aludni a Nurofen nagyon jó volt.
2014. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

mi 11 hónaposak vagyunk, és egy hete törte át az ínyét, az első foga a fiamnak.

Hát mondhatom, hogy úgy vártuk már mint a Messiást.

Amit használtunk/használunk:


Chamomilla vurgalis ch15 - homeós bogyó - esti evés előtt fél órával 5 golyó pici vízben feloldva - ezt huzamosabb ideig adtam neki


Dentinox gél - hát, őszintén szólva, szerintem nem sokat ér. Elvileg lidokainos, ezért nem is szabad csak 3x kenni egy nap, de én hiába kentem, ugyanúgy ordított, mintha semmit sem csináltam volna vele. :(


Amikor éjszaka 1,5 órán keresztül sírt folyamatosan és semmi nem használt akkor jött a Nurofen - 2,5ml


Mostanában már (amikor egy éjszaka 2x is felkelt 2-2 órákra) adtam a Chamommilla mellé a Viburcol homeós kúp. Ezt is este kapta meg, és szerintem ez az ami talán hatott neki.


Mivel nem tudom, hogy ezek nélkül milyen lett volna szegénykémnek ez az egész tortúra, ezért nem állíthatom biztosra, hogy bármelyik is csodaszer lenne.... megszenvedtünk rendesen ezzel az első foggal. Most kb. 2 napja nyugodtam a Drágám, ezért a rendszeres Chamommillát is már elhagytam neki. (a többit csak alkalomadtán kapta)


Remélem tudtam egy kicsit segíteni!

Kívánom, hogy nektek ne legyen ennyire megterhelő ez az egész! :)

2014. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2014. jún. 1. 09:03
 6/7 anonim válasza:

Borostyánkő nyaklánc:) a tesómnál bevált:)

[link]

2014. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp. Nagyon jó.
2014. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!