Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzással kapcsoladban kérdezn...

Fogzással kapcsoladban kérdeznék kisfiamnak ma is és múlt héten is volt hőemelkedése vajon fogától? Részletesen lent írom

Figyelt kérdés
Múlt hét vasárnap délután 38 fokos laza volt a kisfiamnak de evett rendesen kedve sem volt rossz picit nyafi volt de szokott.hamar levitte a lazat a nurofen,1 óra után hőemelkedés majd semmi.este 10 fele 37.8 volt neki felébresztettem szegényt kapott fél kupott.egesz éjszaka még hőemelkedése sem volt és más nap sem,csak délután volt neki ismét 37.2.kapott fél nurofent akkor jobban nyafizott mint szokott és nem nagyon evett!nurofen utan mar evett! Amúgy nagyon nyalzik faj az inye keze a szajaban allandoan! 3 foga jön és mar 6 van neki,9 hónapos! Ma ismét délután hőemelkedése volt 37.4 adtam fél nurofent kedve,étvagya jó,azóta nem volt hőemelkedése,de inyet fajlalja az biztos, tiszta nyál folyton. Szerintetek a fogatól van a hőemelkedés?nem baj hogy egy hete volt és most megint?

2014. jún. 8. 20:28
 1/2 Bénabakter ***** válasza:

1.: miért ilyen helyen önképzed magad, miért nem az orvosotokat kérdezed inkább? Jobban bízol még a nevüket sem vállaló idegenek okoskodásában?

2.: simán lehet hőemelkedése fogzástól.

3.: ne tömd tele állandóan Nurofennel meg mindenféle lázcsillapítókkal!

2014. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 burayldi válasza:

Hőemelkedés lehet a fogától. Nekünk úgy van hogy ha jön a foga és nagyon fáj neki, nurofen segít, de lázra a panadol a jobb. De ha 38 vagy magasabb a láza érdemes dokihoz vinni, mert volt hogy mi is azt hittük hogy a foga miatt nyüszi és torokgyulladása volt szegénynek. Ha fenékben méred a lázat tudod, le kell vonni fél fokot.

Egyébként van több homeobogyó fogzásra, az osanit is jó és lázcsillapító hatása is van. Remélem segítettem.

2014. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!