Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nalatok bevalt a borostyanlanc...

Nalatok bevalt a borostyanlanc? Mennyi ido alatt erezni a hatasat?

Figyelt kérdés

Tudom, h nagyon megoszlanak a velemenyek, eddig en sem vettem ra magam, h vasaroljak egyet. De kisfiam 17 honapos mar, es meg mindig rengeteget ejszakazunk. Nem ugy, hogy sokat ebred, hanem felebred ejfel-1 vagy akar 2 korul es 2-3 orat ebren van, sokszor egy orat aktivan vegigsir. Neki is es nekunk is nagyon faraszto mar. Most bujt ki az also ket szemfoga, volt 2-3 jobb ejszakank, de most megint kezdodott minden elolrol... lehet, h a felsok is megindultak...

Tapasztalatokat varnwk, foleg, ha valaki szinten kesobb kezdte.

Eleg szkeptikus vagyok, bar a kornyezetemben harman is csak ajanlani tudtak.

Hasfajasra is hasznal? Fiamnak szokott fajni idonkent a fogzas alatt.

Azt elfelejtettem irni, h ez az utolso remenyem, mar szerintem mindenen tul vagyunk...


Minden valasznak orulok!!


2014. jún. 30. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 10 óra múlva már észrevehető volt a hatása,konkrétan 2,5 órával többet aludt és már másnap kevesebbet sírt sokkal!
2014. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!!!

Ma delutan veszek is egyet. Azt elfelejtettem megkerdezni, h kell valami "elokeszulet", vagy csak beteszem a nyakaba? Hallottam olyat is, h le kell mosni es kitenni a napra, ez igaz? (Ma pont nem sut a nap..)

2014. jún. 30. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én nem vennék ezek ellenére sem. Balesetveszélyes, beleakadhat, megráthatja, vagy más gyerek megrántja és azért akárhogy is nézzük a nyakába van...... nem tetszik nekem. A másik, hogy ha elszakad, akkor lenyeli esetleg....

A dentinox lidokainos gél, ez elég jól hat, én is kipróbáltam :) bár ezek a krémek is csak pár percig hatnak de talán addig visszaalszik.

Illetve van még egy eper ízű zselé, ezt fogászatokon is használják gyerekeknek, szeritnem az tuti hatna. Én felnőtként próbáltam :) szuper.

2014. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is jó!

5 hónapos korában tettem fel a lányomnak, rossz alvó volt mindig is. Éjjel sokszor kelt. A nyaklánc után lényegesen jobb volt az éjszakája, nyugodtabban aludt, kétszer-háromszor ébredt csak. És a fogzásnál is jó neki! Egyszer levettem róla, mert elkezdte piszkálni kicsit, és egy napon keresztül folyamatosan üvöltött, dobálta magát, látványosan szenvedett, mire rájöttem, hogy basszus, jön a foga, és nincs rajta a nyaklánc. Visszatettem, és visszaállt a normál állapot! Ha nem éltem volna át, nem hinnék benne.. igazából azért vettem meg, mert szép :D és utólag kiderült, h hasznos is.. nem balesetveszélyes.. semmi gond vele!

2014. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
4-es vagyok, még annyi, h bírom, amikor ezt írják, h balesetveszélyes, mert lenyelheti... :D könyörgöm!!! szemenként van fűzve!!! tehát nem esik szét darabokra, ha elszakadna.... előbb nézzenek utána, utána kritizáljanak..
2014. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Magneses zarodasut veszek, ami rogton kiold, ha valamibe beakad. Csavarost nem mernek. A szajaig nem logna el, h ragja.

Csak abban remenykedek, h elviseli majd magan.


Dologelt, Dentinoxot, Frezydermet probaltuk, Dentinxot idonkent kenem is neki, de ugyanugy sir.... ferjem tobbet hasznalja fogfajasra, m amugy szuper zsibaszto..,

2014. jún. 30. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:

nem kell félni a csavarostól sem,én a mágnesestől jobban félnék! már ezerszer megkérdeztem az ilyen kérdéseknél,mikor jöttek a"jajj, megfullad a gyerek" szöveggel, hogy náluk 40-80 centi magasan görbe szögekkel van kiverve a fal meg a kiságy? képzeld el a helyeket,ahol a gyermeked megfordul (játszószőnyeg,kiságy,hordozó,autósülés). sehol nincsenek kiálló kampók,ahol be tudna akadni! viszont ha mágneses és ő maga piszkálja a nyakában,s kiold,na azt már el tudom képzelni,h. megpróbálja megenni! bár az én lányom már néhány hónaposan kikaparta a szájából,ami nem oda való volt,de mégis megpróbálta lenyelni. szóval azért az életösztön bőven megvan bennük.

előkészület nem szükséges,csak beteszed a nyakába.

2014. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!