Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam most töltöte a 3hónapo...

Kisfiam most töltöte a 3hónapot, szeintetek jöhetnek a fogacskái? Nyáadzik, öklét a szájába nyomja állandoan és nagyon nyügös napok óta. Kicsit hasmenese is van, de höemelkedése nincs. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 10:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még az étvágya is nagyon rossz..keveset eszik es sir eves kozben,eddig ezt nem csinálta!
2014. nov. 5. 10:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Hajszalra ugyanez van nalunk is egy hete. O is most lesz 3 hos. Szerintem csak elkezdodott, erzi, h az inye viszket, de a fogacskakra meg varni kell.
2014. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ritkán is, de előfordul. Nekem mindkét gyerekemnél 3 hónaposan bújt ki az első fog.
2014. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nalunk is elofordult mar a csaladban ,3hosan foga volt az unokahugomnak.de majd csak jobb lesz szegenynek .en is arra gondoltam h krszulodik neki.te hogy derited jobb kedvre a kicsit 1.valaszolo??
2014. nov. 5. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokat tornaztatom meg hintaztatom, azon mindig kacag. Az inyet sokat masszirozom ilyen kemenyebb ragokakkal meg egy gezdarabot szoktam az ujjamra tekerni es azzal atmasszirozni neki, imadja:-). Enni gyakrabban eszik mint elotte, mert sztem kevesebbet eszik egyszerre, gondolom faj neki.. most ejjel is ujra kel. Hat nem konnyu, de csak tul leszunk rajta! :) kitartas!
2014. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ez az én kérdésem volt. Azóta 5 hónapos, fogacska sehol. Nyála patakokban, minden a szájában. :/

2014. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt nála kb. 13 hetesen, hasmenés egy 4-5 napig, és akkor kezdte a nyáladzást, ököl szopit is. de azóta a hasmenés nyilván elmúlt, az ököl szopi megmaradt. fogacskák sehol :)
2014. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi is hintazunk,meg imadja a jatszoszönyeget,de most nem tudom ezekkel annyira lefoglalni,sokat sirdogal .remeljuk minel elöb kibujik a fogacska..
2014. nov. 5. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet hogy még csak a fogcsírák alakulnak az ínyében.
2014. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónaposan kijött egy és egyből utána a második. Simán lehet, észre fogod egyből venni, mert általában elöl jelennek meg a kis cuki fehér dudorok:)
2014. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!