Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 1 éves fogmosásra tanítása,...

1 éves fogmosásra tanítása, hogy megy nálatok?

Figyelt kérdés
Nem akar fogat mosni. Néha megrágja a fogkeféjét és annyi. Kisebb korában ezzel is elégedett voltunk, és ujjra húzhatóval megoldottuk mi a maradék részt. Már 7 foga van, de most nem akarja engedni, hogy fogat mossunk neki, és magának sem csinálja. Hosszú távon ebből gondok lesznek, kérlek, adjatok tanácsokat, hogyan lehetne sírás és hiszti nélkül csinálni? Azt akarjuk, hogy önszántából csinálja és ne erőszak legyen.
2014. dec. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk férjem oldotta meg a problémát. Minden este fogat mosott mellette míg a fiunk fürdött és odaadta a fiunknak is a fogkeféjét. Pár estealatt elkezdte utánozni az apukáját és mosni a fogát.
2014. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig akkor mostam fogat mikor a fiam a kádban ült. Még bohóckodtam is neki (hogy csikimaki, sikamika, meg hasonlók) ezen mindig dőlt a röhögéstől. Aztán mikor végeztem neki is tettem a fogkeféjére krémet, és először én átdörzsöltem neki mind, aztán odaadtam a kezébe és próbált utànozni! :) Viccesen kell, bohóckodva. Meg én ilyen tapadókorongos fogkefét vettem neki dm-ben, és imádja a kád szélére tapasztgatni. :)
2014. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a gond es allandoan egyutt mosunk fogat (latja h.kene mutatom neki de nem engedi h.mossuk es hulyeskedunk - sikamika stb.) O is csak ragja a fogkefet es meg tapadokorongosat is vettem neki. Egyenlore semmi nem hasznalt...en is varom az otleteket. Ja de fogkremet mindig ker ra...
2014. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mossuk egymásét. Így játék neki.
2015. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!