Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a fogzástól van-e hasmenése/gyakrabban széklete a babának?

Figyelt kérdés
Amúgy 2-3 naponta szokott kakilni, most gyakoribbá vált (tegnap este is, ma reggel is volt széklete, kicsit hígabb is..). Jön a foga. Attól lehet? Aggódom, hogy valami egyéb betegség miatt van hasmenése, hogyan lehet megkülönböztetni?
2015. jan. 8. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A fogzásnak a hasmenésen kívül azért általában más ismertetője is van. A szájban keresendő. :) Az én fiam akkor kezdett el hasmenést produkálni, mikor a foga áttörte az ínyét. Ezt pedig az ujjammal már jópár nappal előtte éreztem. A színe, szaga sem mindegy. A beteg kaki bűzösebb általában. Bocs a részletekért. :)
2015. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen a választ! Szóval igen, tudom, hogy van más tünete is, azért is írom, hogy jön a foga, karácsony előtt óta ömlik szegénykémnek a nyála, állandóan piszkálja az ínyét, kiütések jöttek ki a szája körül, amik azóta elmúltak, nyűgös, amúgy nagyon jó alvó, de ma éjszaka többször is felsírt, és álmában is az ínyét piszkálta, a fülét, gyömöszöli, az arcocskája néha ki van pirosodva, ez is 1-2 naponta előjön majd elmúlik, szóval mindenféle tünetet produkál. A foga még nem tört át, de van egy fehér csík az ínyén alul, ami szerintem már az lesz. Na és akkor néhány részlet a kakiról :) (bocsánat), szóval nem mondanám, hogy büdösebb, más szagú volt mint általában, de inkább kevésbé büdi.. A színe az kb. a megszokott, de hígabb mint szokott.

Nem tudom, hogy ez is a fogzás miatt lehet-e, vagy elkapott valamit...

5 hónapos egyébként.

2015. jan. 8. 11:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy elképzelhető, hogy akkor már azért van, mert rövidesen áttör a foga?
2015. jan. 8. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
savanyú szagú a híg kaki a sok lenyelt nyáltól :)
2015. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!