Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ez már fogzás? Mivel segíthetem?

Ez már fogzás? Mivel segíthetem?

Figyelt kérdés
14 hetes a kislányom. Nappal semmi gond az alvással, pár napja kicsit nyűgösebb ugyan, de nem vészes. Folyik a nyála nagyon és az ökleit dugja folyamatosan a kis szájába. Viszont éjszakai alvás egy rémálom már kb. egy hete. Úgy alszik el, hogy folyamatosan nyöszörög, dobálja magát, ezerrel kalimpál a kezeivel, kaparja, ütögeti a kis fejét és dobálja magát. Kb. 5-10 percenként sír vagy nyöszörög fel álmában egész éjszaka....... Valami tanács, hogy ez mitől lehet és hogyan segíthetnék neki?

2015. jan. 25. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Éhes, szomjas ? Vagy melege van esetleg fázik ? De lehet a fogzáa is , az en lányomnàl 2 hónaposan kezdődött ugyanezt de 7 hósan bújt ki az első 4 foga pár nap volt köztük . Amikor ilyen volt én 3 hos koràtol este adtam neki nurofent babyt . Azzal tudott aludni, valamint dentinox gél, amivel be masszíroztam az inyét. :)
2015. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja es még a hideg ràgóka nagyon jo volt, egész nap ragcsalta, még most is pedig mar másfél eves 12 foga van, most jönnek a rágó fogak mar a 3. De mindig van a hűtőben ràgóka :)
2015. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!