Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Minden fog ennyire meg fogja...

Minden fog ennyire meg fogja kínozni? Több, mint két hete nem alszunk, és még csak két foga van kint!

Figyelt kérdés
Kisfiamnak már öt hónapos kora előtt kint volt a két alsó foga, akkor 4-5 nap nyűgösség után bújtak elő neki. Alig egy hétre fellélegeztünk, mikor az éjszakák és a nappalok is elviselhetőbbé váltak, most viszont két hete megint nem alszunk, mert vagy 6x ébred éjszaka, de van olyan, hogy nem alszik vissza, hanem 1,5-2 órát sír. Viburcol kúpot adom neki egy hete, ami kezdetben úgy tűnt segít, de már annak sem látom hatását. Nurofent szintén próbáltam egyik este, de semmi javulás. Valaki járt hasonló cipőben? Minden foga így megviselte? Az éjszakai alvás javult idővel?

2015. jan. 27. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy vagyunk. 5 hónapos kisfiamnak egyszerre 6 foga jön (én azt hittem ilyen nem is lehet) és mi sem alszunk már hetek óta. Nagyon várom, hogy kint legyenek. Dentinox, Dologél, Algoflex baby a repertoár, de nem használ.
2015. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen sajnos vannak olyan babák akiket ez ennyire megkínoz

nem tudsz mit tenni

azért lesznek lyukak a fogzásban mikor majd jobban fog aludni :-)

ahogy nő az állkapcsa úgy jönnek majd ki a fogak ...


esetleg chaomilla vulgaris homeopátiás szer ??

2015. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam első fogainál szenvedett nagyon a többi simán kijött max pár napig volt nyűgös, de volt olyan fog,hogy csak azt vettem észre,hogy kint van.
2015. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nappal kapja a Chamomilla 15ch-t, éjszakára a Viburcol kúpot, ami egy kicsit segített, de csak pár napig volt jobb az alvása tőle. Nincs már ötletem, de nagyon ki vagyok merülve, mert szinte tényleg semmit nem tudok aludni, minden nap fáj a fejem, és a tejem is egyre kevesebb :(
2015. jan. 27. 10:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Hat fog egyszerre???? Tényleg van ilyen? És mind az első fogak?
2015. jan. 27. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alsó két foga jött elsőként, két hónapig nem aludtunk emiatt. Utána még 2-3 fogat megszenvedett, aztán javult a helyzet.
2015. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk vagy 2 jött egyszerre vagy 4

ált 1-2 nap eltéréssel törtek át egyszerre

volt h az egyik reggel a másik este :-)


esetleg van olyan rágóka amit hűtőbe kell tenni és a hideg segít neki

2015. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, alul 2 nagyon kilóg, 2-nél pedig bedagadva az ínye, kifehéredve és látszik a kis fogforma az ínyén, felül szintén kettő jön, mondta is a gyerekorvos, hogy ne csodálkozzak, hogy állandóan üvölt. De legalább gyorsan túl leszünk rajta :S
2015. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!