Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor tört át a babádnak...

Mikor tört át a babádnak onnantól a fogacskája, hogy már látható és érezhető volt az ínye alatt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak pont most bújik a két első-felső foga. Tegnap óta érzem az ujjammal a jobb oldalit. Szerdán lesz 2 hete, hogy dokinál voltunk, ő mutatta a fehér pöttyöt. Az ínye is alig volt begyulladva. Szóval kb. másfél hét volt. A másik is remélem előjön 1-2 napon belül.

Az alsókat csak akkor vettem észre, mikor nyomokat láttam a műanyag kanalán, úgyhogy azt nem tudom. :)

2015. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alsót én is akkor vettem észre, amikor megharapott és megszúrta az ujjam, aztán egyszercsak lett még kettő.

A felsőn láttam fehéredést az ínyen, onnantól kb. 2 nap múlva áttörte. Mindegyik foga végülis ilyen gyorsan előjött, ami beindult, de sosem volt még gyulladt vagyy dagat az ínye, lehet olyankor kínlódósabb. 8 foga van eddig.

2015. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi általában egy hónapot szenvedünk a fogakkal. Onnantól hogy látom neki kb 2-3 hét mire áttör.
2015. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Áttört a másik is. :)
2015. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De jó Nektek 1-es :), akkor már túl vagytok rajta!

Ma reggelre az én babámnak is áttört az egyik. :) Az első fogai jönnek, a két alsó.

A másik még nem bújt ki, de szerintem az is át fog hamarosan törni. Úgy szenved szegénykém, annyira sajnálom :(. Meg nem hajlandó enni :(.

2015. febr. 17. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Kitartás! Az evés miatt pedig ne aggódj, ehet még eleget! ;)
2015. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!