Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A Baloldalon már egy fog...

Csipphy kérdése:

A Baloldalon már egy fog híján teljes a fogsor, viszont a másik oldalon egy fog sem jött ki, vajon miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
A 18 hónapos kisfiamnak az összes metszőfoga megvan, a bal felső szemfoga, bal hátul az alsó és felső kisörlő is ki jött már, nem vagyok egy aggódó típus, de amikor ma reggel észre vettem, hogy a bal alsó metszőfoga is kijött a jobb oldalon meg még csak egy íny duzzanat sincs. Egy hónapja jöttek ki az örlői és én úgy tudtam, hogy párban kéne kijönnie, hát nagyon vártuk, de azóta sem jönnek. Gondolom ez is mindenkinél más, természetesen ma viszem orvoshoz, nem ebből kifolyólag, de rákérdezek... Van valami ötletetek? Válaszaitokat előre is köszönöm. Mindenkinek további szép napot
2015. febr. 17. 13:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!