Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges hogy a 3,5 hónapos...

Lehetséges hogy a 3,5 hónapos babámnak jön a foga? Már nagyon nyálzik, és létok két fehér pontota ínyén. Már éjjszakák ota nem aludtunk fojton nyöszörög és felsír Menny idő alatt jönnek ki az első fogak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan 4 hónapos volt a lányom, mikor kibújt az első foga. Előtte pár nappal voltunk doktornéninél, aki mondta is, hogy látja, hogy duzzadt és fehér, ebből bármikor fog lehet, és lám ki is bújt neki, még nagyon nyűgös sem volt tőle, csak egyszer felkelt az éjjel.

A második egy hét múlva jött. :)

Szóval valószínű, hogy a te babád is fogzik. :)

2015. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintèn ugyanígy vagyunk. A síràs kerülget a nem alvás miatt. Az egèszben az a legszörnyûbb, hogy a nagyobbik fiam is e tájban kezdte, s 6 hónapos volt, mire fog lett belõle.
2015. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem mielöbb kobújik az a fogacska. És ti adtatok valami fájdalom csillapìtot? Ha igen mit? Nem akarom össze vissza gyogyszerezni.
2015. febr. 18. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekünk Dentinox gélt ajánlották, vettem is, de eddig nem volt szükség rá - lekopogom. :) De azt mondják, hogy főleg éjszakára jó bekenni vele az inyüket, nyugodtabban alszanak tőle.

2015. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányom kb 3 hós kora óta szenvedett, folyt a nyála, rágta az öklét, sikítozott. Most volt 10-én 5 hós, kb 1 hete jelent meg a kis fogacskája.

Vettem neki a gyógyszertárban gélt, de nem mertem adni neki. Mert lidocain van benne és kérdezték, allergiás-e rá. Ezt persze nem tudom, de ettől lehet, hogy begyorsul a szíve, vmi féle roham is lehet, ha épp így jelentkezik az allergia nála. Ő már egyszer gyógyszer allergia miatt 3 napig kórházban volt, úh ezért a "nem merem adni" dolog. :( Volt egy másik gél is, arra azt mondták a gytárban, h nem ér semmit. :/

2015. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!