Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ez már duzzadt inynek néz ki? KÉP

Ez már duzzadt inynek néz ki? KÉP

Figyelt kérdés
Alul nagyon fehér az inye ,mint a szalonna mikor sül ,egyik oldalon mintha egy pontban már keményen szurna is de még nem tört át nem is nagyon hagyja nézegetni csak mikor sir akkor látom ,sokszor cicilni se akar elforditja a fejét és sir ! de lehet a felső fogak is zaklatják?6hónapos
2015. febr. 18. 11:16
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. febr. 18. 11:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem látom duzzadtnak, de nincs kizárva ettől függetlenül, hogy jön a foga.
2015. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem látom duzzadtnak, lehet rossz a kép, de nekem nem tűnik "mindjárt kibújik a fog" ínynek :)
2015. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

és ha alul ilyen?

2015. febr. 18. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Se fölül, se alul nem duzzadt. Nem fog még kibújni a foga....(3 gyerekes anyuka vagyok, tapasztalat...)
2015. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fölül teljesen más ha ki akar bújni a fog, szinte látni a bőr alatt ahogy tolódik lefelé, alul sem néz ki "foggyanúsnak"
2015. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!