Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Elképzelhet, hogy már jön is...

Elképzelhet, hogy már jön is a következő fogacskája? A Ti babátoknak mennyi időnként jöttek ki a fogai?

Figyelt kérdés
Nincs még 2 hete hogy áttört végre a kisfiam alsó 2 foga, azt hittem kicsit fellélegezhetünk, de tegnaptól újra nyűgös, sír látszólag ok nélkül, nem akar szopizni, az arca piros és hígabb a szélkelete a szokásosnál, szóval pontosan ugyan azok a tünetek, amik az első fogak kibújását megelőzték. Lehet, hogy már jönnek is a felsők? Milyen gyakran jön ki egy-gy újabb fogacska általában? Jövő héten lesz 7 hónapos.
2015. márc. 3. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,simán jöhetnek egymás után. Nem nagyon tudsz fellélegezni, míg az első 16 ki nem jön... Sajna, ez van.
2015. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alsò kettő között 3 nap különbség volt, majd alul 2 napra rà kitört a harmadik, 3hèt pihi jött ès 1 nap alatt 3 fog bukkant ki egyszerre, 2hèt pihi utàn jött a felül a 3dik most nem làtom hogy be lenne dagadva szóval szerintem meigint sok idő lesz felül a negyedik kibukkanàsa.
2015. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bizony! Nekünk folyamatosan jöttek a fogak, nyűgös volt, pocakja fájt! A folyamatosan azt jelenti, hogy max 1-2 hét nyugi volt a fogacskák között, de nem is mindig. Most 2 éves, 2 hete átalussza az éjszakát, szóval 2 év után lett nálunk fellélegzés... 18 foga tuti kint van, az utolsó kettő nem tudom, áttört-e már.
2015. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lanyomnak 1-2 havonta jottek ki, de negyesevel. 14 hosan jott ki az utolso 4.
2015. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónap után jött ki a 3-4ik fog s volt előtte nyűgös.Lehet kijönnek lehet nem sajnos nem lehet tudni.
2015. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!