Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen sűrűn jöttek a fogak...

Milyen sűrűn jöttek a fogak nálatok?

Figyelt kérdés
A fiam 7hós, kint az alsó kettő kb 2-3 hete de még biztos nem teljesen. jöhet a következő? annak ellenére hogy nem érzek/látok semmi "elváltozást" az ínyén? 2-3 napja elég rosszul alszik nappal mint amikor az első két foga ki jött. nehezen alszik el, alig alszik fél 1 órát közben is nyöszörög, mocorog, és fent sem bír lenni sokat. éjszaka nincs gond, csak akkor is nyöszörög néha.
2015. márc. 9. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hónaposan két alsó metsző, 7 hónaposan 5 egyszerre (felső négy metsző, alsó jobb szélső metsző). Utána 14 hónaposan 4 kisőrlő és egy alsó bal szélső metsző egyszerre, 18 hónaposan az összes szemfog egy hét alatt, és végül 21 hónaposan már a hátsó őrlők is kint voltak. Nálunk hullámokban jött, de csak a 7 hónapos "hullám" okozott problémát, akkor sokszor felnyöszörgött álmában nappal, pedig amúgy soha nem volt egy hangja sem, négy hetes kora óta aludt éjjel mindig, de akkor azért fel-felsírt egyszer-kétszer éjszaka is, mocorgott, az ágy másik sarkában ébredt fel, nappal nyugtalan volt, és nagyon csúnya kékes-lilás volt az ínye. A fogak kibújása előtt nappal 3 napig nem is aludt egyáltalán, pedig az átlag nappali alvása olyan 4-5 óra volt... A többit már nem éreztük meg.
2015. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont nemrég kérdeztem én is hasonlót.. Ma 7 hónapos a kisfiam :), neki is pont 2-3 hete jött ki az alsó 2, és neki is vannak megint ugyanolyan tünetei, mint amikor azok kijöttek, de konkrét elváltozást még én sem látok az ínyén.

Ma éjszaka is kétszer kelt, pedig nem szokott, csak közvetlenül az előtt volt kelt, mielőtt kijött neki az alsó két fogacska.

2015. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, akkor lehet megint úton van néhány fogacska...reggel is alig aludt fél órát az 1-2 helyett, meg most letettem ebéd után és simán alszik ilyenkor 2-3órát is de megint fél óra után nyöszörögve felkelt.
2015. márc. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!