Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Örökölhető a fogak kinézete?

Örökölhető a fogak kinézete?

Figyelt kérdés

Páromnak nem valami szép a fogsora, kiálló, görbe stb..

Nekem is fogszabályzóm volt,de már teljesen szép, egyenes. :)

A lányomnak alul van két foga, azok szépen állnak, viszont most jön neki felül egy és elkezdtem aggódni, hogy vajon örökölhető e a fogak állása?

A rosszindulatú anyukák miatt megjegyzem, hogyha esetleg a lányomnak se lesz szép a fogsora ugyanúgy szeretni fogom!!


Szóval lehet ezt örökölni vagy nem?

Köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 11. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet, de úgy tudom "kerestbe " öröklődik

pl ismerek egy rendkívül csálá fogú anyát, a gyerekének mégis szép


és pl ismerősnél apuka foga nem szép, de a lányáé szép, és az unokája örökölte a csálét

2015. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden örökölhető, de nem feltétlenül a szülőktől. Pl. nagyszülőktől is lehet... Ez semmiképpen sem törvényszerű.
2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem. Nálunk nekem kiállt a 2 szemfogam, a férjemnek meg pont ugyanaz a két foga befelé. Nvettünk is, hogy még ebben is összepasszolunk :)
2015. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen örökölhető. Egy ismerősnek(férfi) a két metszőfoga között kb 2-3 mm hézag van, fia született. Mosolyogtunk rajta, ha a fiának nem lenne ugyan úgy hézag (már csont fog), el sem hinnénk, hogy az övé a gyerek. A mosolyukon kívül másban nem hasonlítanak. Egyforma bumszli szemfogak és köztük a hatalmas hézag.
2015. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint bumszli metszőfogak. (elírtam :))
2015. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nálunk nekem kiállt a 2 szemfogam, a férjemnek meg pont ugyanaz a két foga befelé."


Hiszen akkor ennek az átlaga pont tökéletes. :)

2015. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 09:17

Igen, remelem :D

2015. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én b.nőmnek sem szépek a fogai és nem is akarok gyereket tőle. Ja, nem emiatt. Nem csak emiatt.


B.nő… Hmmm! Kellene egy A.nő is. :)

2015. ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!