Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásnál jelentkező hőemelked...

Fogzásnál jelentkező hőemelkedés/láz és nyűgösség esetén ti adtok mikor láz, -fájdalom csillapítót?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a dokinál mert napok óta nyűgös a kisfiam (8,5 hónapos)egész nap,alig van étvágya,éjjel nagyon rosszul alszik és tegnap éjjel 38.2 volt a láza és picit köhög is.Doki szerint a fogzás legyengítette az immunrendszerét ez miatt köhög.Szerinte nem kell csinálni vele semmit,csak ha hétfőig nem múlik a láz akkor vigyük vissza.Most mértem neki és 37.5 volt,de egyelőre nem adtam neki gyógyszert,-most alszik.Viszont éjjelre adnék meg persze ha délután nagyon nyűgös lenne..Ti milyen esetben,hány C-os hőnél adtok/adnátok gyógyszert?Nyűgösség esetén is adtok valamit vagy csak géllel kenitek a baba ínyét??Nekünk a dentinox semmit nem használ :-( Védőnő szerint ha hétvégén marad a hőemelkedés akkor vigyük az ügyeletre mert akkor komolyabb baja is lehet...Mit gondoltok erről??
2015. márc. 13. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
*-mikor
2015. márc. 13. 11:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hol mérted a hőjét? Én 37,5 foknál nem adtam még semmit. Amíg ilyen pici volt a lánykám, 38 foknál már adtam Nurodent. Próbáld meg a fogára a Dologélt, az nálunk jobban bevált és akárhányszor bekenheted az ínyét.

2015. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lienci ***** válasza:
100%
Nalunk laz sosem volt, de fajt neki nagyon. Delutan es ejjelre adtam neku nurofen baby szirupot. Neha nem art.
2015. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nurofen vagy Panadol baby. Így éjszaka tud aludni, kipiheni magát (mi is)és másnap nem tesz még rá egy lapáttal a nyűgösségére a kialvatlanság.

Dologél, Dentinox nálunk nem jött be.

2015. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laza nem volt, de a fajdalomra adtam Nurofent, hogy tudjon elaludni.
2015. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Robitussin.
2015. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!