Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt lehet agresszívab...

Fogzás miatt lehet agresszívabb illetve fáradékonyabb is a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Két éves kisfiam egy pár napja nagyon agresszív, iszonyat hisztis de mindemellett nagyon nyomott, fáradékony is ami szintén nem jellemző rá. Hétvégén egy nap volt láza de gyorsan sikerült levinni és azóta még hőemelkedése sincs. Orra folyik, széklete kicsit lazább. A rágófoga jön hátul. Ez okozhatja a többi problémát is? Eddig nem igazán volt gondunk a fogakkal, szinte észrevétlenül jöttek ki ezért nem tudom, hogy erre foghatom-e vagy inkább beteg lesz. :-(
2015. márc. 18. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet a dackorszak miatt agresszív?
2015. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, lehetseges! Az en kisfiamnal is ezek voltak a tunetek de 1-2 het alatt szerencsere eltuntek. Javaslom kenjetek neki. Vannnak erre kifejlesztett kremek, amiket a patikaban tudsz megvasarolni.
2015. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha a lányomról írnál! :) Nemrég múlt 2 éves, ő is ingerültebb, sírósabb volt az utóbbi 2 hétben. Egyszerre növesztette három fogát. Éjszaka is nyugtalanul aludt, ezért lehetett fáradtabb. Délután képes volt 2 óra helyett 4-et is aludni, és megint csak pépeset akart enni. Lehet, hogy ciki, de ilyenkor szoktam venni neki egy-két bébiételt, mert semmi olyat nem eszik meg, amit rágni kell.

Persze lehet más oka is, de nem kizárt a fogzás.

2015. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Második és harmadik válaszoló adtatok egy kis reményt, hogy tényleg a foga miatt ilyen és nem lesz ez nagyon tartós. A dackorszakos hisztiket, diliket, toporzékolásokat már megszoktam, egész jól megtanultuk kezelni mindketten de ezzel az agresszivitással nem tudok mit kezdeni. Olyan mintha nem is az én gyerekem lenne, annyira máshogy viselkedik :-( Mindenkinek kitartást és jó egészséget kívánok!
2015. márc. 19. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, nektek is mielőbbi javulást!
2015. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!