Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Késői fogzás, akkor jobban...

Késői fogzás, akkor jobban megviseli a babákat a fogzás?

Figyelt kérdés
ha mondjuk másfél évesen még csak 5-6 foga van egy babának, akkor fájdalmasabban jönnek ki később?

2015. ápr. 15. 14:39
 1/6 anonim válasza:
0%
igen, nagyon fog neki fájni
2015. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét hallottam, a kisebb babák sokkal nehezebben viselik a fogzást, a nagyobbak már kevésbé nyűgösek ilyenkor.
2015. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek szinte meg sem érezték.
2015. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom és most bújt ki neki az első foga! Semmi nem volt, mi éjjel is úgy aludtunk, ahogy eddig is.
2015. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos babámnál másfél hónap alatt kijött 8 fog, egymás után. Borzalmas volt... nővérem gyerekének 11 hónapos korában kezdtek kibújni a fogak, észre sem vették, hogy kicsit is fájt volna nekik. Tehát szerintem teljesen egyénfüggő..
2015. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, érdekes, amit írtok. Ha jobban belegondolok, valóban egy kisebb baba jobban megérzi a fogzási fájdalmakat, de valóban egyén függő lehet
2015. ápr. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!