Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tudnátok képet feltölteni az...

Tudnátok képet feltölteni az első kibújó fogacskáról? Amikor épp kibújt?

Figyelt kérdés
Mikor bújt ki előszőr? Mik voltak közvetlen előtte a jelek? Köszönöm!

2015. ápr. 21. 09:38
 1/9 Ditta323 ***** válasza:

Lányom jövőhét végén lesz 8 hós, de foga még mindíg nincs. Ő 2-3 hós kora körül kezdett el nyáladzani, 5 hós kora óta rág mindent mintha muszály lenne /rágókáját kivéve/, lassan 1 hónapja van 2 fehér csík az ínyén (ahol lesz majd a foga) és kemény az ínye.

Bocsi, de csak ennyit tudok.

2015. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

nem volt könnyű lefotózni,nagyon nem tetszett neki :-)

kb 5 napja tört át. aznap reggel az látszott,ahogy középen egy csíkban szétvált az ínye,délután kibújt. azóta lassan halad. előtte pár nappal látszott,hogy lesz valami,nagyon átfehérlett. azelőtt pár nappal meg elég piros volt neki. előtte meg nem látszott semmi,csak hónapok óta a rágcsálás,nyálzás.

2015. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és most 7 hónapos.
2015. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kisfiam 2 hós kora óta nyálzik és rág mindent amit lehet... ma 5 hónapos... már napok óta figyelem. Ma reggel még annyit láttam hogy duzzadt nagyon látszik már a fehér fog. Most délután bal oldalon mintha szétvált volna az ínye és már inkább lilásnak látom az ínyét. 2 hete újra èbred éjszakánként, mondhatni ömlik a nyála és ma már 3-szor volt kaki is. Akkor elképzelhető hogy reggelre már látszani fog a fogacska???
2015. ápr. 21. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nálunk is ezek a tünetek voltak az első fognál. Éjszaka nyugtalanabbul aludt, többször felsírt, pedig előtte már rég átaludta az éjszakát, és feltűnően sokat kakilt.
2015. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valószínű. ő is többet kakilt. jól viselte,de aznap volt egy kis ordítás. biztos neki is most fog áttörni. én is azt láttam,hogy válik szét az ínye,szerencsére fél nap múlva áttört. ha már látod a fehéret,az ínyt szétnyílni,már nem sok idő. (csak az mire kijön végre teljesen)

3

2015. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek délelőttre kint volt a bal alsó estére meg a jobb alsó is áttört! :) én olyan boldog vagyok mintha lottón nyertem volna :) első fogacskák... :) :) :)
2015. ápr. 23. 06:49
 9/9 anonim ***** válasza:
de jó:-) olyan helyesek mikor bébifoggal vigyorognak :-)
2015. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!