Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A dentinox vagy az osa fogínyg...

A dentinox vagy az osa fogínygél a jobb? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
bocsi ezeket konkretan nem ismerem ,de ajanlom a gingisol oldatot fultisztito palcaval felvinni a duzzadt inyre ,babaknak es kismamaknak is ajanljak.nekem ez valt be ,az ize sem rossz az ilatat kifejezetten szeretem.kellemesen elzsibbasztja az inyt ,szinte rogton megszunik a fajdalom.remelem segitettem ,ha ezek esetleg nem valnak be.kb 500 ft
2015. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak a dentinoxot ismerem, az nálunk bevált, ezért nem is próbáltunk semmi mást
2015. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dentinoxot és Dologélt használtam kislnyomnak. A Dologél jobban bevált. Többször lehetett használni is.
2015. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig én is dentinoxot használtam, ez tartalmaz helyi érzéstelenítőt. Az osa viszont nem. Ezért érdekelne hogy eredményes lehet-e? Köszönök minden véleményt.
2015. ápr. 27. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált az OSA, miután kipróbáltuk, Dentionoxot nem is nagyon használtunk. Ráadásul OSA-val akárhányszor be lehet kenni egy nap.
2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az OSA gélt maximum 3x szabad egy nap alkalmazni. Nálunk még nincs nagy fájdalma a babáknak, messze még a fog, de mikor zavarja őket a fogcsíra mozgolódása, akkor az OSA segít. Mást még nem próbáltunk.
2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osa alkoholos azt is 3-4 alkalommal lehet és az is zsibbaszt.Én estére adom így egész jól bevált mert alszik mint a bunda :)
2015. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!