Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha a Nőgyógyász és a downkor...

Ha a Nőgyógyász és a downkor 4D vizsgalaton is azt mondtak hogy 12 hetes 1 napos a magzat az mennyire pontos?

Figyelt kérdés
lehet ebben eltérés? Hetekben napokban?

2015. máj. 14. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg azt hozzátenném hogy nekem.nem az utols Verzesemtol szamoltak mert rendszertelen volt. Hanem a baba meretetol.
2015. máj. 14. 19:51
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

12 hetes es 1 napos? Pont?


Ne vicceljunk mar, kb. 1 het pontossaggal tudjak megmondani a magzat korat, nem napokra...

2015. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából pontos a mérés.

Nekem a babám korábban fogant, és ez ki is derült hamar. Mensi szerint 9 hetesen mentem uh-ra, ahol mondták, hogy nagyobb a baba, ezért a 12 hetes uh-ra másfél héttel előbb kellett mennem. Ott lemérték a babát, és megerősítették, hogy előbb foganhatott. Végül másfél héttel előbb is született. :)

Szóval a 12 hetes uh-n elég jól látszódik az adatokból a magzat kora.

2015. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!