Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akinek a gyereke 1 évesen még...

Akinek a gyereke 1 évesen még csak négy fognál tartott, hogy alakult a fogak megjelenése később?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
1 évesen 2 foga volt a lányunknak. Utána jöttek szépen, sorban. 2,5 évesen kinnt volt mind.
2015. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lanyomnak is igy volt, 26 honaposan jott ki az utolso ragofoga. Ez mar tobb mint egy honapja volt.

Nekem ol egy eves elmultam amikor az elso fogam kibujt, meg lett mind utana :P

2015. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 evesen 2 foga volt. Most 28 honapos, es meg 4 ragofoggal ados ;)


A lassu fozasert cserebe viszont szepen csendben novesztgette ki a fogait. :) Nem tudtam soha, hogy van e uj fog. Nem sirt ejszaka, nappal amugy is kis hisztike volt. Neha beneztem a szajaba, es konstataltam, hogy van 4 uj szemfoga :D Szoval a tovabbiakban is lassan jottek ki a fogak....es hat hogy mikor lesz teljes a keszlet? Passz. Talan 3 evesen. Addig sem romlik el ;)

2015. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig nálunk nem gyorsult be. 15 hónapos és 6 foga van
2015. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dawee1991 válasza:
Pici fiamnak egy évesen már 10 foga volt. Csendben tűrte a dolgot. Az orvos szerint ez nagyon jó, viszont nagyon figyelünk mert azt is hozzátette hogy valószínüleg gyorsabban tönkre is mennek. Eddig 16 fogunk van ápr. 13.-án töltötte a 2 évet.
2015. máj. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak az 1. születésnapján bújt ki az 5. foga. Utána szépen jöttek sorban a fogak, 20 hónaposan már 16 foga volt. Most 22 hónapos, készülődnek a nagyőrlők is, úgy vettem észre.
2015. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!