Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Miért rág állandóan a 20...

Miért rág állandóan a 20 hónapos lányom, ha már 4 hónapja kint van 16 foga? És azóta csak eszi a kezét, meg rágja szét naponta a cumikat.

Figyelt kérdés
Drasztikus voltam cumiügyben, miután állandóan cumizott, és naponta két Aventes cumit is használhatatlanra rágott. Már csak alváshoz kap cumit, de néhány naponta így is kuka. A keze meg el van teljesen ázva, mert állandóan a szájában van. És ez megy 4 hónapja.

2015. máj. 22. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

miért nem rágókákat rág..?


amúgy az egy dolog hogy kint vannak a fogak, de attól még nőnek.

2015. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az én fiam is ezt csinálja... Most 16 hónaposan (szintén 16 foga kint) jobban túrja a száját mint anno mikor kezdődött a fogzás. Megőrülök tőle :S

Rágóka sose kellett neki, pedig kipróbáltunk nem egy fajtát, hidegen, melegen, de rá se hederített.

2015. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejfogból 20 darab van, nem 16. Most jönnek a hátsó nagyobb tejőrlők, először alul aztán felül (2 éves koráig eltarthat). Dentinox gélt próbáltátok? Szükség lesz még rá.
2015. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy 16 tejfog van? :D
2015. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, ideges, stresszes.

Vagy jól esik.

Orálisan fixált, dohányozni fog, vagy rágózni nagykorában.

2015. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!