Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzas miatt lehet ilyen?

A fogzas miatt lehet ilyen?

Figyelt kérdés
csutortoktol lazas az 1 eves kislanyom!tegnap ejjel nem aludtunk semmit,kb 4 kor sikerult elaludnia!olyan keservesen sirt! :( tegnap este mar nem volt olyan magas a laza ,adtma neki nurofent!ma meg aludt 1 ig,azutan felkelt,evett fozeleket,jo kedve volt(van),nem lazas!meg csak egy foga van,de ma eszrevettem hogy fent is mar kint van egy!csutortokon mentunk orvoshoz mert oltast kellett hogy kapjon,de nem kapott a laza miatt!az orvos megvizsgalta azt mondta hogy minden ok!de viszont ma beszeltem a vedonovel es o azt mondta hogy a fogatol nem lehet 2-3 napig lazas,max 1 nap!volt mar valakinek ilyen? koszonom a valaszokat!
2015. máj. 30. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ez az úgynevezett 3 napos láz. Valóban fogzásnál "csak" hőemelkedés szokott lenni. Ha az orvos szerint minden rendben,akkor szerintem nem kell aggódj, főleg,hogy már nem lázas. Valószínű attól volt nyugtalanabb. De ha már jó a kedve, eszik, akkor szerintem nincs okod aggódni. Az én fiam is van hogy éjszaka rengetegszer fent van és sír. Nem tudom mitől, foga már 2 hónapja nem bújt ki, összesen 4 foga van, 10 hónapos.
2015. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mégis a foga miatt van, kenjétek be neki ilyen fogzásra való géllel, hátha segít neki és legalább nem sír folyamatosan.
2015. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szinte mindegyik fogával belázasodott 38 felett volt mindig a láza.Moat is 2 napig lázas volt,elvittem dokihoz mondta hogy semmi baja csak fogzik azért lázasodik be.Szerintem a te kis lányod is a foga miatt lázasodik be,főleg ha a doki is mondta hogy minden ok vele.
2015. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!igen valoszinu a foga miatt!ma mar nem volt lazas,es mar alszik...de az ejszaka meg hosszu! :)vettem neki a fogzasra Dentinoxot ,de nem kentem be mert nyugodtan alszik!a vedono azt is mondta lehet a fule faj,de nyomogattam neki es semmi!nem sirt..tehat nem faj a fule.
2015. máj. 30. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 9hós fiam is igy volt csak neki még egy foga sincsen,azt hittük ki jön az első fogacska attól van a láz,de nem bújt ki ...a láz pedig elmulott 3-4 nap alatt magától ....semmi más tünet nem volt csak apró piros pöttyök jöttek ki a hasán hátán nyakán,azt mondják ez a három napos láz !
2015. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nalunk 2 napig lazas volt,pottyok nincsenek es most nathas :( de mar nyugodtabban alszik.azt mondta az orvos a fogzas idoszakaban gyengebb az immunrendszeruk es ezert elkapta a nathat ..
2015. jún. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!