Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nem kér kanalas ételt a majd...

Nem kér kanalas ételt a majd 9 hósom, helyette szopi. Fogzás. Vagy a meleg miatt van? Meddig tart?

Figyelt kérdés

Napi 3x evett már, de tegnap óta nem kéri a kedvenc főzelékét sem. 1foga van, várjuk a többit, tuti fáj neki, de már pár hete is megvoltak a fogzásos tünetek. Vizet sem iszik, pedig pont hét elején a meleg miatt el is kezdte inni....

sztrájkol? Fogzás vagy meleg miatt van? Meddig tart?

tejem nincs már nagyon sok, tápszert nem issza meg...


2015. jún. 4. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Velünk pontosan ugyan ez volt, (csak az én babámnak 2 foga volt és nem egy, de ez lényegtelen) már komolyan aggódtam, mert csak szopizni volt hajlandó (9 és fél hónapos), tejem már nekem sincs olyan sok, a tápszert nem itta meg (amúgy máskor megissza ha kell), a főzelékeket nem ette. Ez így ment egy darabig, aztán kijött kb. 2 hét alatt egyszerre 3 foga (1-2 nap eltéréssel) lehet hogy nálatok is ez van.

A gyümölcsöt sem eszi meg? Mert nekem az volt az egyetlen amit valamiért hajlandó volt, úgyhogy vettem ilyeneket hogy őszibarack pulykahússal és hasonlók, azon élt napokig + szopizott. Próbáld ki esetleg. Most már újra eszik-iszik rendesen és boldogan vigyorog az 5 fogával :D.

2015. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 11 hónaposom csinálja ezt több, mint egy hete. Múlt héten jött ki 3 foga (korábban egy sem volt). védőnő tanácsára 5 napot vártunk, aztán elvittem orvoshoz, semmit nem talált rajta (füle, torka okés). Ő csak vizet és anyatejet hajlandó kb 10 napja. Az orvos szerint amít anyatejet eszik és nem fogy közben a gyerek, jók vagyunk.

Nem tudom, h meddig tart. Remélem, mihamarabb túl leszünk rajta, mert az éjszakáink is kegyetlenek.

2015. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyereknél ez volt és 3 hétig tartott.
2015. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!