Nem eszik a fiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam két éves, 16foga van, az utolsó négy hiányzik már csak. Az étvágytalanságon kívül semmi baja nincs, nem sír, maximum kicsit több nyála van. Jókedvű, szaladgál. De engem úgy stresszel, hogy nem eszik jóformán semmit. A babatej az bemegy, de annyi! Max 2-3 kanállal eszik normális főtt ételből, de van amikor meg se kóstolja... Erőltetni nem akarom, mert annál rosszabb szerintem. Hagyjam így? És elég a babatej?
2015. szept. 4. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd, gyerek meg nem halt ehen aki elott etel van.

Nagyon sok 2 eves kuzd ezzel. Eleg ha csak itt szetnezel.


Eroltetni nem szabad, gondolj bele, ha valaki beled akarna tomni a kajat ?

Vagy hanyna, vagy orokre megutaltatnad vele az evest.

2015. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, azert is irtam, hogy eroltetni semmi keppen nem akarom, nalam volt eroltetes, es eveszavaraim lettek..

De akkor hagyom, a babatejben is eleg sok vitamin van, amig atmegy ezen a korszakon.

2015. szept. 4. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Akkor te is ilyen voltal :)
2015. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szerpentin Szersei válasza:
Biztos vagy benne, hogy nem kutyád van? Mert ezek mind arra utalnak. Küldök egy képet egy kutyáról: [link]
2015. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!