Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi vált be fogzási fájdalom...

Mi vált be fogzási fájdalom enyhítésére?

Figyelt kérdés

8 hónapos, pár napja nyugtalanul alszik, de tegnap éjjel már csak a Panadol baby segített, míg be nem adtam, torka szakadtából sírt. Előtte kentem Dologéllel, Dentinox-szal, de nem segítettek.

Használt valaki Osanitot, vagy mást?

Mennyi idő lehet még, mire kibújik a foga? Duzzanatot érzek, de fehér csíkot még nem látok, bár nem is nagyon engedi, hogy vizsgálódjak.



2015. szept. 17. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a kencék semmit nem értek, pedig nem is volt nálunk annyira vészes a fogzás. Én Viburcol kúpot adtam a fiamnak fogzáskor,az nagyon jó volt, illetve éjszaka ha fájt neki és sírt, akkor Nurofent vagy Panadolt.
2015. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyhébb esetekben napközben több hideg étel (gyümölcs hidegen, joghurt stb.), éjszaka Dologél vagy Dentinox (utóbbi szerintem hatékonyabb), nehezebb éjszakák esetén Nurofen, amit esetenként elég csak az ínyére kenni.

Az aktívabb szakaszban nálunk 1-1,5 hétig tartanak a felsírós éjszakák.

2015. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Joghurton kívül más kanalasat nem is fogad el. Nappal meg a Dologél, éjszakára adtam a Dentinoxot, de nem volt elég. A Nurofent tényleg csak az ínyére kenni? Akkor nem is kell teljes adagot adni, hogy hasson?
2015. szept. 17. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Igen, volt olyan, hogy az ínyét kentem csak be Nurofen-nel és el tudott aludni, de olykor a teljes adagra szükség van.

2015. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom így is.
2015. szept. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!