Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit láttok az ínyén?

Mit láttok az ínyén?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon nyűgös a kislányom (8 hónapos) az alvása valami borzalmas,az étvágyával nincs gond. A fogaira gyanakszom. Vagy fogzáskor nem szeretnek kanalazni?Szerintetek lehet a fogzás zavarja? A kép és a leírtak alapján mi a véleményetek?

2015. szept. 28. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs kép.
2015. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem tudom a képet betenni. Telóról kínlódás.
2015. szept. 28. 09:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Sztem lehetseges.


Az én fiam 7es fel hónapos, 7foga van. Mikor jöttek akkor ő is nyugoskodott picit, bár a kanalazast nem annyira szerette. Mmint azt a részt h étel kerül belé, mert magat a kanalat szivesen ragogatta ;)

2015. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2015. szept. 28. 09:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok. Mostmár meg van hozzá a kép is.
2015. szept. 28. 09:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ezen semmit nem látok, ami közeli fog kibújásra utalna. Ettől még fogzik valószínűleg, hiszen a kora már ott van, de kibújni nem mostanában fog szerintem.
2015. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még nem látszik, amikor már közel van az áttörésre, akkor szinte átlátszik az íny, és fehér csíkot látsz. De lehet,hogy fogzik, fiam is sokat kínlótt az első pár fog kibújásánál.
2015. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem jó a link...az enyém kicsit sokszor kelt az első foga előtt, de nap közben eljátszott, nem zavarta, ugyanúgy evett is, szóval a viselkedéséből nem tűnt fel hogy fogzik. Az ínye kifehéredett, bepuklisodott, és napról napra erősebben látszott a kis fehér élecske hosszúkásan az ínyében..egy rossz éjszakánk volt, akkor fel is ment neki a hője, meg 20 percenként kelt. de másnapra áttört.
2015. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Wiky93 ***** válasza:

Igen fogzás..Kislányomnak is ilyen puklis végig az ínye.. 2hós kora öta fogzik, most 9hós de még nincs kint egyse :( ő jól viseli ), nincs tünet a nyáladzáson meg a rágcsáláson kívül :)

Mindenkinél vàltozóak a tünetek.. Van aki keveset van aki többet eszik, van aki nem fogadja el a kanalat, van aki éjszaka felkel sokat stbstb. :)

2015. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Wiky93 ***** válasza:

Sőt a lányomnak sokkal jobban puklis, épp nemrég néztem (sajnos alig engedi) hogy felül baloldalon nagyo-nagyon dudoros 1fog, lehet az fog kijönni..

Ha nyűgi vegyél rá kenőcsöt, dentinoxot vagy dologélt :) megfogják nyugtatni!

2015. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!