Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor kell elkezdeni tisztítan...

Mikor kell elkezdeni tisztítani a babák fogát?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg az első fog kibújásától, én kicsit később, 1 éves kora körül kezdtem.
2015. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fogát, ha van már foga(fluoridmentes fogkrémből egy borsónyival)


addig meg az ínyét kell ujjra húzhatóval(fogkrém nélkül)vagy max boraxos ecsetléssel

2015. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. nov. 20. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
javítanám, lehet nem borsóméretet kell a fogkrémből nyomni, hanem olyat picit, mint a bors. és nem borsó..
2015. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én fél évesen kezdtem,mikor az első fogacskái kezdtek kibújni,fogkrém nélkül,ujjrahúzaható szilikonos puhasörtéjű izével :) Nagyon élvezte,szerintem jó érzés volt neki,mint egy kis finom masszázs,segített előbújni a fogacskáknak :) és így meg is szokta,hogy minden este van "fogmosás" későbbiekben sem volt gond,hogy ne akarta volna,vagy ilyesmi,később mikor több foga lett,főleg,mikor a kisőrlők is előbújtak,akkor váltottunk gyerek fogkefére,vannak nagyon klassz fluormentes fogkrémek sima boltokban még nem láttam,de bioboltban,vagy netes bio áruházakból lehet rendelni,nálunk az egész család ilyennel mos fogat,privátban szívesen leírom a nevét,csak nem akarok itt reklámozni :)

23/N

2015. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!