Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam 6,5 hónapos.4-5 napja...

Kisfiam 6,5 hónapos.4-5 napja hihetetlen nyűgös, semmi nem jó neki ha felveszem és sétálgatok vele akkor kicsit megnyugszik, de 8 kiló én meg 35 :/. Esetleg a foga jöhet?

Figyelt kérdés
Nyálzik nagyon,nincs megduzzadva,nem piros az ínye,viszont ahol kijön majd az alsó kettő fog van egy fehér csík. Gondoltam ki próbálom a dologélt,hátha mégis fáj az ínye. Bekenhetem neki így is,hogy nem vagyok biztos benne hogy a foga lenne?
2016. febr. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

biztos, hogy a foga jön.

Ha a dologél nem jön be, kenj rá dentinox-ot. szerintem kicsit jobb cucc.

2016. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Te jó isten, hogy lehetsz 35 kg? Egyik ismerősöm kislánya 32.
2016. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megragadtad a lényeget :)

(de egyébként magamban én is először arra reagáltam... csak aztán mégsem :))

2016. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bekenheted, persze... de a 35 kiló tényleg elég komolynak tűnik, ez egy 10 éves gyerek súlya. És a babád csak több lesz! Nem tudom, hogy mi az oka ennek a nagyon alacsony súlynak, de ha tudsz, érdemes lenne hízni/erősödni! Mert egy két évest is emelgetni kell még...
2016. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mi mindenkinek.Sose voltam 40 kg nál több,kivéve terhessen :) de ehez a súlyhoz csak 147 cm vagyok. Akkor veszek dologélt kipróbálom,remélem segít :) köszi
2016. febr. 4. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:

147-hez se sok a 35. Fogd fel súlyzózásnak, ha elég fehérjét eszel mellé, hamar megerősödsz tőle. Tényleg kell majd 15+ kilósan is emelgetned.


Egyébként dologél, dentinox és adj bármit amit rághat. Kislányunknak a bolti rágóka nem jött be, de a textilpelenkát előszeretettel csócsálta és láthatóan javított a fájdalmán.

A cipelés helyett pedig, ha már nem bírnád, javaslom vegyél egy fitballt, a legtöbb babára hasonlóan megnyugtatólag hat, ha arra ülsz és úgy rugózol, mintha járkálnál vele.

2016. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
147 cm-hez is nagyon kevés a 35 kg. 40 lenne a legalsó határ, 45 körül az optimális.
2016. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#3 Ha nem lenne fontos, nem lett volna beleírva a kérdésbe. :)
2016. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!