Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hasfájós babánál mennyire...

Hasfájós babánál mennyire egyértelmű a fogzás?

Figyelt kérdés

Úgy tűnt elmúlt a hasfájás közel 5 hónapos babámnál kb 1-2 hete. Korábban alig tudtam elaltatni de nem kelt fel hasfájásra. Majd ez úgy tűnt elmúlt. Simán el tudtam altatni nem volt nyűgös az éjszakát addig is átaludta, ezzel nem volt baj. Kb 4 napja éjjel keservesen sírt egy pár alkalommal alig tudtam visszaaltatni. Másnap bevetettem a szélcsövet hátha az a baj de éjjel 1-2 óránként felkelt de már csak a cumi kellett, hogy visszaaludjon. És most ez megy kb a 4. napra. Rág mindent viszont nem tűnik olyan nyűgösnek nappal, sőt.

Ma 2x volt hígabb kakija, még a feneke is kissé piros lett.

Az ínye meg van duzzadva de már 2 hónapja kb szóval nem hiszem, hogy ez jelentene akármit.

Dologellel kenem látszólag semmit sem ér és dentinoxal is, nem tudom, egy kicsit nyűgösködött még majd csak elaludt.

Igazából csak tapasztalatok érdekelnének, hogy ha valakinek a hasfájós babája fogzott, akkor egyértelmű volt? Vagy mindenképpen nyűgös a baba nappal, ha fogzik? Amikor a hasa fájt nyugodtan aludt viszont állandóan cipelni kellett még pár hete is, most ellenkezőleg. De lepett már meg ez is, amikor 3 hónaposan nem húzgálta a lábát csak nyűgös volt és nehezen elaltatható, azelőtt inkább sírt. Szóval úgy tűnik a hasfájás is változó tüneteket produkál. De az amúgy is hígat kakiló babát nem akarom megszélcsövezni főleg nem úgy, hogy ha nem is az a baja.


2016. febr. 9. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a fogzást sokszor láz és hasmenés is kísérte.A fogzásra és hasfájásra érdemes lenne a stabilizált, szűrt aloe vera levét, az activatort kipróbálnod.Mindkettőre jó hatással van, meg még sok mindenre jó.Jobbulást!
2016. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Már látszik a fehér csík azóta. Hőemelkedése nem volt eddig csak gyakran a széklet hígabb.

Remélem kijön az a fogacska már egy ideje szenved vele. :(

2016. febr. 17. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szegényke! Majd túl lesz rajta, de aztán meg jön a többi fogacska.Kitartást!
2016. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!