Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges hogy ha jön a...

Lehetséges hogy ha jön a babám foga azért kel fel éjszakánként sírva? 2 napja van ez, eddig soha nem volt hogy sírva kelt volna fel többször is.

Figyelt kérdés
Az ínyén nem látszik semmi, de szerintem a foga jön (6hó)
2016. márc. 2. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Az alsó metszőfogaknál nem is szokott megdagadni az ínye a fehér csík meg gyakran később jelentkezik, mint az ébredések.

Mondjuk az én babám mozgásfejlődés miatt is sírva kelt fel egy ideig egyébként nem szokása.

2016. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mozgásfejlődés miatt? Ilyenről nem hallottam még.
2016. márc. 2. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg sok baba nem kel fel emiatt. Nálunk volt olyan hogy egy hangot hallottam a babától, majd csend, közben egy pukkanás és ordítás.. nekifordult a rácsnak. De az ilyen ébredéseket megelőzte kb 1 hét látszólag ok nélküli sírva ébredés.
2016. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként minden baba más de nálunk az volt a különbség hogy akárhogy kel sírva vagy nem sírva cumival rögtön visszaalszik ha a foga jön akkor pedig nem elég a cumi.
2016. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

áá....annyi mindentől elromlik az alvásuk ebben a korban: korai szeparáció, mozgásfejlődés, kevesebb már a tej, kinyílik a világ, anyahiány, stb de valóban a fogzás is lehet....én azt tapasztaltam, hogy valahányszor ilyen ébredős időszak volt, 3-4 nap alatt elmúlt...ha hosszútávon fent áll a gond, akkor az biztos nem fogzás. A fogzás általában "csak" egy hétig durva, mielőtt áttör, de akkor látszik is az ínyén.

ha egy baba hosszú távon nem alszik, akkor inkább a fentiekre kell gondolni, esetleg rossz az altatási technika, de egy 2 napja tartó rossz alvós időszaknál még nem kell aggódni, mert általában 3-4 nap alatt helyre áll a rend.

2016. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!