Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól ordíthat órák hosszat?

Fogzástól ordíthat órák hosszat?

Figyelt kérdés
5 hónapos,nem éhes,nem szomjas,tisztába van téve,nem a hasa fáj. Sehol nem marad meg,nem alszik,csak sír és sír órák óta. Pár napja ez van.
2016. máj. 13. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár fogzás is lehet. Dologél vagy hasonló nem használ? Hőemelkedése van-e? Én nem vagyok egy paramami, de ha órák óta menthetetlenül sírna a fél évesem, elvinném a dokihoz.
2016. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad kenni az ínyét? Az enyém csak akkor volt csendben amikor járkáltam vele vagy amikor bekentem neki, ez 5 napig tartott, de ebből 1-2 nap volt kilátástalan, utána már érezhető volt az ínyén is, hogy nemsokára át fog törni.. Előtte is szenvedett már vele de szerencsére az azért nem volt egész napos kínlódás. De fájhat pl a füle is, csak írtam valamit. Tapogasd ki az ínyét, kend be neki. A dologel és a dentinox nálunk bevált, de elvileg a dologel nem mindenkinek.
2016. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt kihagytam hogy karban elvan. Sehol máshol. Pedig ragad le a szeme. Sikerült aludnia 2 órát. Most csend van..
2016. máj. 13. 14:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Dologél van itthon,azzal szoktam lenni. De akkor veszek Dentinoxot..
2016. máj. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!