Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásra a chamomilla ch9 is...

Fogzásra a chamomilla ch9 is jó? Az van itthon. Ugyanúgy lehet napi többször adni 1 golyót?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Drága, neked jó drágán eladtak alacsony hatóanyagtartalmú kamillát... Pont annyira használ, mint ha rendes kamillateával próbálkoznál.
2016. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
2016. máj. 28. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mivel placebo, akár az egész dobozt is megeheti egyszerre.
2016. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Mi a ch15-öt használtuk, máig nem hiszem el, hogy hatott. Két hete ordított a gyerek és semmi sem használt. Végső elkeseredésünkben alkalmaztuk,azonnal csöndben maradt, mondjuk mi három golyócskát oldottunk fel vízben. Az a tapasztalatom, hogy a 9 ch ugyanolyan jó, talán kicsit lassabb a hatása.
2016. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Végülis adtam Neki többször 1 golyót,például már ma sem volt olyan nyűgös,és többet is evett. Nem tudom,hogy az használt e,de csak ért akkor valamit..
2016. máj. 30. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Anyádat kérdezted, mi a faxt csinált veled, mikor ordítottál?

Gondolom, letolt pár felest és akkor már kevésbé zavarta az ordításod.

Lehet, újat mondok, de a kölökkel bizony hangzavar is jár... és bármilyen fasságban is hiszel, legyen szó homeopátiáról, vuduról, esőtáncról... az fogak előbújása fájdalommal jár, ha tetszik, ha nem.

Mindenki másként éli meg a fájdalmat még kölökkorban is, sőt, az időjárás, az iszákos apja ordítása, de a sörízű anyatej is minden befolyásolhatja ebben, úgy hogy csak magadat nyugtatod azzal, hogy mindenféle fost adsz neki.

Ha rossz passzban van, ordítani fog és kész.

viseld!

2016. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Roppant kultúrált válasz, Mónika Showban elmenne.
2016. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:D Lehet,hogy felétek ez szokás,és a Te anyád még a terhesség alatt is felessel kezdte a napot,hogy ilyen retardált lettél,de ez nálunk nem így megy. Szerintem egyszerű kérdést tettem fel. Mindenhol a Ch

15-ös hígítást írják,de itthon csak ch9 volt. Szerintem köze nem volt a válaszodnak a kérdéshez. Nem lehetsz valami túliskolázott,ha a szövegértés sem megy..biztos ennek is köze van ahhoz,hogy Téged anyukád pálinkás kenyérrel nyugtatott annó..én inkább maradok a homeopátiás megoldásnál. Hellószia

2016. jún. 8. 16:25
 9/9 anonim válasza:
Keress fel egy fogorvost fogazásra. Arra jó szokott lenni a Colgate ULTRA White fehérítő is. És nem, ez nem golyóban van, hanem egy tubusban. Nem láttál még ilyet? Szerencsétlen vénember..
2016. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!