Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzáskor mennyire borult fel...

Fogzáskor mennyire borult fel babád éjszakai alvása?

Figyelt kérdés
2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, nagyon félek, hogy mi lesz, ha jön a foga. Lehetséges, hogy nem fog azért felkelni?
2016. jún. 30. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Simán. Nekem egyiket sem zavarta meg egyáltalán. A nagyobb 2 hónapos korától 12 órát alszik, most 2,5 évesen is ugyan akkor fekszik, kel.

A kisebb 11 hónapos, őt sem zavarta egyáltalán meg, 10 órát alszik, néha felébred, feláll (ez inkább, hogy a mozgás már megy, ha felébred is próbálgata), de ha nem szólok hozzá, akkor vissza is fekszik. A fogzás nekik annyi volt, hogy észrevettem, hogy kibújtak. Lehet nektek sem lesz más jele.

2016. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
7 hetes kora óta átalussza az éjszakát! Most 2 éves, mi a fogak jövetelét szinte észre sem vettük, reméljük a tesóval is szerencsénk lesz :D
2016. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ellenpélda... Nekem is kb. azóta aludta át az éjszakát, fürdés, vacsi, letevés, alvás negyed órán belül. Öt hónapos múlt, kb. két hete szenvedünk az esti letevéssel, jönnek az éjszakai felsírások, sírva ébredés, stb. :((( Fog persze sehol.
2016. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem borult fel a fogzás miatt. Mozgásfejlődés miatt volt néha kisebb-nagyobb gond, de általában ez is csak annyi, hogy éjjel felsírt, odaadtuk a cumit, és már aludt is tovább.
2016. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babámnál a fogzás magában nem lenne gáz. Eddig 3 foga van, az egyik betegség nélkül jött ki (akkor múlt el a betegség pontosabban), max 2x kelt az áttörés előtti éjszakán és akkor is simán visszaaludt.

Ma tört át a 3. foga, hasmenéses vírus tegnap óta + torokgyulladás. Első fogánál szintén a fog áttörése előtt hörghurut. És betegen örülök, ha 2 órát alszik egyben. 1-et se szokott.

Viszont a mozgásfejlődés eddig nem nagyon zavarta meg az alvását, felállás körül kelt nagyon korán 2 hétig de nem ébredt éjjel akkor sem.

2016. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!