Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nektek is egybol lenyalogatja...

Nektek is egybol lenyalogatja a babatok a foggélt? Van igy ertelme felkenni az inyere?

Figyelt kérdés
Melyik foggelt valt be nektek? A dentinoxrol mi a velemenyetek?
2016. júl. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dentinoxban lidokain van, ezért hatásos. Én ha tényleg nagyon gond volt (esti elalvás) és tuti biztos voltam benne, hogy a foga, akkor bekentem vele neki. Lenyalogatja, mert finom, de próbáld csak ki a saját szádban, hogy van hatása, ha már hozzáért az ínyedhez.

Ha nem voltam benne biztos, hogy fogzás gond van, de valami nyűg volt elalváskor, akkor néha a Dologélt használtam.

Ja, és mindkettő csak akkor "altat", ha már tényleg hulla fáradt a gyerek, csak mégsem bír elaludni.

2016. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dentinox gélt nekünk is egyből lenyalogatta,kipróbáltuk a homeos chamomilla vulgáris golyócskákat,nekünk az vált végül be
2016. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lenyalja. De nem sír tovább, hanem elalszik szóval csak hat. :) A Dologel is bevált és a Dentinox is. Csak utóbbinál tényleg biztos kell lennem, hogy tényleg el fog aludni, vagy 10 percig hatnak. Ha nem sikerül elaludni újra sír.
2016. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!