Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ez normális fogzás közben...

Ez normális fogzás közben vagy megint van más is?

Figyelt kérdés

Reggeli: 40 mili tápszer (210 helyett)

Tízórai: majdnem 1 adag Tejberizs almával

Ebéd: borsó + krumpli + csirkehús max 30 gramm (250 helyett)


Most jön a 4. foga. Tegnap még viszonylag jól evett (a reggeli tápszer egy pár napig mondjuk csak 130 mili volt), ma tapintottam ki a fogacskát az ínye alatt. Az előző fogánál hasmenéses vírus mellett nem evett de azt gondoltam azért, az első 2 foga közben is beteg volt és akkor se evett de akkor is volt mire fogni. Most nincs más eddig.


2016. júl. 13. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

én sem eszem mikor fáj a fogam...

normális.

2016. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig csodálkoztam, hogy egy gyereket hogyan lehet túlaggodni. De te megint csak leírtad hogy lehet.


A gyerek eszik, iszik és te még is aggódsz mert néhány napig(vagy is még csak 1 napja) kevesebbet eszik.

Majd ha 2 hét utá is csak ilyen keveset eszik kezd el aggódni.

Te minden nap ugyan annyit eszel? Neked minden nap ugyan olyan étvágyad van?

2016. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van viszont annyiszor jelzett már ez betegséget, hogy aggaszt azért. Jó lenne ezt a fogat betegség nélkül megúszni.
2016. júl. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!