Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzas idejen magas laz? 39.6

Fogzas idejen magas laz? 39.6

Figyelt kérdés

3 napja tori at az inyet a fog. Pirosas lilas enyhe hasmenes.

Ami viszont aggaszto, hogy 39.6 a laza a 8 hosomnak es semmilyen gyogyszer nem viszi le.

Orvos azt mondja nem baj hagy dolgozzon a teste.

Szerintetek?


2016. júl. 14. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Fogzás nem okoz lázat.
2016. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

nekem minden fogkibújás előtt belázasodott a gyerekem, kedves első...

kérdező: háziorvosom szavait tolmácsolnám.

Ha lázas a gyermek, de nincs más tünete, még 40 fokos lázzal sem kell ügyeletre menni. elég a gyógyszer és esetleg a hűtőfürdő...a csillapítás viszont fontos, hogy aludni tudjon és pihenni...ha más tünet is van mellé - hányás, hasmenés - akkor orvos. ha nincs más tünet, csak a láz, 3. napig nem kell orvoshoz menni, a 4. lázas napon viszont igen.

nekem így mondta, mivel minden foga előtt lázas volt direkt kikérdeztem hogy is van ez (fiatal orvos egyébként). Na egyébként nálunk minden fogzás előtt 3 napra belázasodott, a 4. napon el is vittem dokihoz egyéb tünet híján, de sose talált gyulladást, mindig csak azt mondogatta hogy biztos nem a fogzástól van...ahhoz képest minden ilyen után 2-3 napra előbújt egy fogacska...


na de nekem nem volt mellé hasmenés...hűtőfürdőt próbáltál?

2016. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
A fogzástól nem lesz közel 40 fokos láza a picinek! Elvinnem másik orvoshoz, aki nem fog rá mindent a fogzásra. 38 fok körüli láz/hőemelkedés lehet a fogzástól, nem 40 fokos.
2016. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen van valami más is a szervezetében, aminek esetleg most még nincs tünete, de akár holnapra már lehet. Nálunk most ilyen torokgyulladásos járvány van, gyerekeknél, felnőtteknél egyaránt és az tud magas lázat okozni. Viszont maga a fogzás közel 40 fokos lázat semmiképpen!

Vidd el másik orvoshoz, aki tényleg nem legyint, nehogy komolyabb baj legyen!

2016. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos valoban beteg a babam, magas lazzal jaro garatgyulladas.
2016. júl. 15. 14:11
 7/7 anonim válasza:
Mai orvosok NEM ORVOSOK. Vigyázni kell kihez viszi az ember a gyerekét, vagy éppen őt ki kezeli.
2016. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!