Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás és torokgyulladás...

Joza kérdése:

Fogzás és torokgyulladás miatt nem eszik, nem iszik, hogyan fog visszajönni az étvágy? Kezdhetem előlről a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
A fiamnak (8 hó)3 foga tör át egyszerre, emellett hólyagos torokgyulladása van. Voltam a Bethesda ambulancián, a kórházi felvétele nem indokolt, kap cseppeket, szirupokat. Igen ám, de egy hete az anyatejen kívül nem vitt be mást. Etetni/itatni lehetetlen, látszik, hogy éhes, de koplal. A kanalat/előkét meglátva ordít, ellenáll.

2016. aug. 7. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem voltunk hogy hólyagos torok gyulladás legyen, de több fog áttörés és betegség igen. Kisfiam is ilyenkor kevesebbet eszik, mondjuk ő mar 19 hónapos. Én mindig úgy voltam vele hogy annyit úgy is eszik hogy ne legyen baj és inkább az ivásra figyeltem. Mivel a te kisfiad még csak 8 hónapos az anyatej is tökéletes. Hagyd hogy szopizzon ha az jól esik neki a többit ne erőltesd. Ha múlik a fájdalom és a betegség miatti rossz közérzet helyre állnak a dolgok. Nálunk most épp szemfog áttörés van, alig eszik , ilyenkor kicsit engedékenyebb vagyok és több foga alá való finomságot kap vagy csak a kedvenc kajáit adom. Beválik és utána ha elmúlt a fájdalom minden helyre szokott állni . Ha már eszik kekszet vagy gyümölcsöt és gondolom már kézzel is tud csipegetni próbáld ki hogy így kínálod meg előke és kanál nélkül. Élvezni is fogja, max maszatos lesz és koszos a ruhája de azt megoldja a mosógép. Ilyen idősen kisfiam csak úgy gyűrte be az őszibarackot pedig akkor még foga se volt , apróra összevágtam, imádta falatozni, persze minden tiszta maszatos lett. 😄
2016. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez másfél hétig tartott. Csak szopizott, semmit nem fogadott el. Torokgyulladas és fülgyullafas volt. Fiam akkor 20 hónapos volt. Doktornő azt mondta h egy, másfél hét Még rendben van.Szép lassan tért vissza az étkezés.
2016. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Off


Lázas is volt a babád?

2016. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!