Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A következő foga jön? Vagy...

A következő foga jön? Vagy amik kibújtak attól van?

Figyelt kérdés
Alul már volt 2 foga,most 8 hósan kibújt a felső 2. Teljesen áttörték már 3 napja,de a babám nagyon nyáladzik,hasmenése is volt,és rág mindent,a keze is a szájában van folyton,meg ütögeti az öklével a száját. Éjszaka most 3 órát fent volt. Jön a következő foga? Vagy még a 2 fáj neki? A tünetek nem múlnak el,ha mar áttörtek?
2016. aug. 22. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk meg csak 2 fog van, de egy hét szenvedés utan amint áttört egy, utána volt par nap nyugi, aztán újabb egy hét nyűgösség, rágás, nyálzás...akkor áttört a kövi. Most azóta visszatért a kis mosolygomboc :-)


Viszont azóta is folyton rágcsál es neha ököllel "dörgöli" a száját, arcát.


Sajnos nem tudom másoknál hogy van, minden baba máshogy éli meg. Lehet most folyamatosan jönnek a fogai.

2016. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látom pár napos a kérdés de azért válaszolok. Másfél hónapja tört át a babám 3. foga 3 hónap szünet után (6 hónaposan jött az első 2, majdnem 9,5 hónaposan a többi). Most jön a 8. foga... Úgyhogy jönnek sorban, szünet nélkül. Azért remélem ezután lesz egy kis nyugi.
2016. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja ezzel csak azt akartam írni, hogy a fogak ha kint van a hegye már nem fáj. De simán jöhet a többi.
2016. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb.1 hete írtam a kérdést,azóta felül,amiket írtam,hogy áttörtek-, már szépen kijöttek,szóval,nem hiszem,hogy attól volt,mert még mindig tiszta nyűg,meg a szájában túrkál állandóan! Ma is ette a tápszert este,és sztem ráharaphatott az etetőcumira vagy vmi ilyesmi,úgy elkezdett ordítani a fájdalomtól.. Sztem nálunknis sorban jön a többi mégiscsak úgy nézem. Köszönöm a válaszokat! Valahogy majdcsak túléljük! :)
2016. aug. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!