Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehet fogacska lesz?

Lehet fogacska lesz?

Figyelt kérdés

9 hós lesz 1. Én a kislányom. 6 hósan kijött alul 2 foga, azóta semmi.

A héten kezdődött. Kedd éjszaka felebredt, eléggé úgy sírt, mintha fájna neki valami, rajtam aludt vissza. Csütörtökön belázasodott. Most meg szombaton alig eszik, inkabb csak a cicin lógna meg rajtam.

Akkor nemsoká kint lesz a felső is?

Mert mióta kint van az alsó 2 azóta tényleg semmi jele.

De most a fentieknek se látom. Nincs se feldagadva, se belilulva az ínye.



2016. nov. 20. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Valoszinu
2016. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Lehetséges de nem tudni mikor. Az én kisfiamnak is 6 hósan jött az első 2 foga aztán túl nagy csend volt 3 hónapig. Majd elkezdett éjjel felébredni és ezt ment 3 hétig utána észrevettem, hogy felül lila az ínye, 2 nap múlva meg éles. Jött mind a 4 szépen sorban, egymás után.
2016. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg az lesz
2016. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Vagy nem. Fog nem okoz lázat. Csak ha mellé elkapott vmit.
2016. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a fogzásnál is volt láz,pedig nem kapott el semmit

Egyébként ez szerintem is fog lesz,nálunk is ugyan ezek voltak amikor jött a kisfiam foga

2016. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a fog lesz. De akkor ezek szerint 1 vagy 2 het is lehet mire kibújik..

Csak furcsáltam, mert az első kettőnél semmi nem volt. Egyszer csak láttam, hogy fehérlik.

2016. nov. 20. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!