Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Segítség. Több mint 1hete nem...

Segítség. Több mint 1hete nem alszunk mar mi sem. Jön a felső fagacska.7hos. Mivel könnyíthetem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Bár én nem szülő vagyok hanem báty, de nálunk az az egyszerű megoldás született h be lett költöztetve a pici egy hangszigetelt szobába. Sír az ígyis úgyis ak te ne szenvedj mert értelmetlen.
2016. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huh egyes ....ez durva!!!!
2016. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dentinox, együtt alvás, éjszakai sétálás. 8 hósom van, még élénken él a felső elsők áttörése. Elmúlik majd, kitartást!
2016. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is éppen itt járunk, pontosabban szerintem már vége. Egész este mellen volt, együtt aludtunk, és... hát, én nem igazán hiszek a homeopatiaban, legalábbis a módszer, amivel előállítják, az számomra kérdéses, de a nagymama vett úgynevezett deprobe-homeot. Kétszer adtam neki. Segített-e? Nem tudom. Mintha nyugodtabb lett volna, de ezt így nehéz megmondani. Szerintem az együtt alvás, mellre tétel többet ér. De ki tudja, próbáld ki. Nemsokára vége :). Kitartást.
2016. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nutifen. Este elalvás elott a korának megfelelő adag. Ha már nagyon szenved és napok óta nem alszik rendesen 2-3 este adhatsz neki nyugodtan. Én is adtam de csak estére, napközben jobban viselte és le tudtam foglalni.
2016. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nutifen = nurofen
2016. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nurofen, Dologel, Dentinox, ès van egy gyogyszertári fogzásra való gèl is, annak nem tudom már a nevèt de csak pár száz forint ès nagyon durván zsibbaszt
2016. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én most az OSANIT nevű homeós bogyót adom a kicsinek, jónak tűnik...bár még csak a 3. napnál járunk! Nézz utána, ha gondolod!
2016. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!